Mel Panel

Dekoratif Duvar Taşları ve Duvar Kaplama Panelleri

Mel Panel 2008 yılında kurulmuş, yapı ve dekorasyon sektörünün lider ve köklü firmaları arasında yer alan, bu yolda önemli adımlar atan ve atmaya devam eden Mel Panel, her geçen gün kendini geliştiren, teknolojiyi yakından takip eden inovatif bir firmadır.

 

Mel Panel olarak, tüm dünya yapı ve mimari sektörünü yakından takip ederek, son teknoloji ürünlerini kullanarak, doğaya zarar vermeden en kaliteli ürünleri müşterilere sunmak. Tasarımlarımızla insan hayatını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak. Son teknoloji ürünler ile kaliteyi uygun fiyatlar ile müşteriye sunmak.

Son trendleri takip ederek, sürekli yenilikçi tasarımlar yaratmak. Müşterilerimize devamlı olarak güven sağlamak. Kaliteyi en uygun fiyatlar ile sunmak. Markamızı sektöründeki en güvenilir ve kaliteli marka yapmak.

Dürüst iş yapma ahlakını sürdürmek, alanındaki konumunu korumak, sıcak müşteri ilişkileri ile Mel Panel® markasını sürekli geliştirmek, birçok iç ve dış mekana uygulanabilir duvar taşları panelleri ile mekanlarınıza renk ve estetik katmaya devam etmektir.