Taş Kaplama Fikirleri Neler? Hangi Taş Kaplama Seçilmeli?

AHŞAP KAPLAMA FİKİRLERİ
29 Ekim 2018
Duvar Panelleri Nedir Ve Nerelerde Kullanılır
26 Aralık 2018

Uygun Taş Kaplamalar; Hangisini seçmelisin?

Evinizin yeniden satış değerini arttırmak ya da sadece genel sade görünümünü geliştirmek istiyorsanız, tarzınıza uygun ve bütçenize uygun doğru taşı taşıyoruz. 

taş kaplama

Evinizin dış cephesini kaplamak, yorgun bir şömineyi yenilemek , suni taştan bir iç cephe duvarı veya dış vurgulu bir duvar oluşturmak veya bir manzara duvarı kaplamak için bir taş kaplama seçerken birçok fayda vardır . Hem doğal hem de yapay üretilmiş taş kaplamalar , normal bir taşından daha hafiftir ve kurulumu daha kolaydır. normal taşı genellikle mimarın yeni bir yapı için ilk tercihi olsa da, ev sahipleri evlerini güncellemek için bu alternatif seçeneği talep ediyorlar.

Üretilen Taş Kaplama Ürünleri Birçok Stil ve Renkte Gelir

Üretilen taş kaplama ve gerçekçi tuğla kaplama ürünleri birçok seçenek ve stil ve renk seçeneği sunar. Gerçekçi veya sunni kaya dekoratif taş kaplamalar , tipik olarak doğal kayaya göre daha hafiftir ve bu da kurulum sırasında bunların daha kolay işlenmesini sağlar. Üretilen, yapay veya işlenmiş taş kaplama, Portland çimentosu, doğal agregalar ve pigmentlerin bir karışımı ile yapılır. Kalıplar doğal taş kullanılarak oluşturulur, böylece gerçek kaya görünümüne ulaşılır. Doğal taştan farklı olarak, faux taş kaplama panelleri çeşitli renklerde üretilebilir ve projenizde sonsuz bir seçenek olabilir.

Tuğla kaplamalar, yeniden doğuş ve yeniden canlanma ve maruz kalan bir tuğla duvar yaratma dalgasıyla popülerlik kazanıyor. İnce bir tuğla kaplama kullanmanın yararı , tuğla uygulamanızdan önce duvarınızın önce yalıtılmasıdır. Evinizin dış tarafına yapay veya sahte tuğla kaplama takmak diğer dış cephe elemanlarını tamamlayacaktır.

Doğal Taş Kaplamalar Essex County Stone Selex

Taş Duvar Kaplama İç veya Dış Uygulamalar

 Yığılmış bir kaya efekti için daha küçük kayaları bir araya getirmek için çok fazla zaman harcadığınız görünümü oluştururken, geniş bir alanı daha kısa sürede kapatabilirsiniz. İç mekanınızı yeniden canlandırın ve yapay bir istiflenmiş suni taş kaplama şöminenize takın .

Ağırlığını ve harç kullanma zorluğu olmadan taş görünümünü isteyen sizin için mükemmel bir çözümdür. Bir çekiç ve çivi ile bu panelleri kolaylıkla monte edebilirsiniz.

Taş, dış ev tasarımına daha fazla ilgi çekmek için sıva veya diğer dış cephe ürünleri ile birleştirilebilir. Sütunlara ve peyzaj duvarlarına ekleyerek taş kaplamalara devam edin. Aynı renkteki iki yapay taş stilini birleştirerek daha fazla görsel ilgi ekleyin. Kendi tasarımınızı yaratın ve evinizin taş döşemesine yapay bir taş duvarla ekleyin . 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir